Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wyczekiwany transfer Barcelony jest już pewny. Piłkarz nagrany na lotnisku

Sergino Dest wylądował w Barcelonie. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie piłkarza Ajaksu Amsterdam na lotnisku. 19-latek od kilku tygodni łączony jest z katalońskim klubem.

Dziennikarz "Onda Cero Radio", Alfredo Martinez opublikował na Twitterze nagranie z Sergino Destem, który wylądował na lotnisku w Barcelonie. Zdaniem dziennikarza transfer młodego obrońcy zostanie ogłoszony już niebawem. Zawodnik mógłby zastąpić Nelsona Semedo, który w ostatnim czasie dołączył do Wolverhampton. 

Sergino Dest wylądował w Barcelonie. Transfer niedługo stanie się oficjalny. Barcelona ma już prawego obrońcę na przyszłość !!

- napisał pod nagraniem Alfredo Martinez. 

Sergino Dest wylądował w Barcelonie. Transfer wkrótce zostanie oficjalnie ogłoszony?

Sergino Dest łączony jest z FC Barceloną już od kilku tygodni. Władze katalońskiego klubu przez całe okienko transferowe sprzedawały swoich piłkarzy, aby zyskać jak najwięcej funduszy na następne transfery. Jakiś czas temu Fabrizio Romano poinformował, że 19-latek odejdzie z Ajaksu Amsterdam za 22-23 mln euro plus bonusy. Nie ujawniono natomiast długości przyszłego kontraktu obrońcy.

Finalizując transfer Sergino Desta FC Barcelona może wyprzedzić Bayern Monachium, który od jakiegoś czasu również obserwował piłkarza. Amerykanin urodzony w holenderskim Almere jest wychowankiem Ajaksu Amsterdam. W pierwszej drużynie mistrza Holandii wystąpił łącznie w 38 meczach, w których strzelił dwie bramki i zanotował sześć asyst. We wrześniu ubiegłego roku zadebiutował także w reprezentacji Stanów Zjednoczonych, w której rozegrał już trzy spotkania.

Więcej o: