Kapitalny debiut Luisa Suareza! Atletico Madryt rozgromiło rywala

Atletico Madryt pokonało Granadę aż 6:1 w pierwszym meczu sezonu 2020/21. Dwa gole i asystę zanotował nowy nabytek klubu, Luis Suarez.

Urugwajski napastnik, który trafił do Atletico Madryt z FC Barcelony, pojawił się na boisku w 70. minucie, zmieniając Diego Costę. W tym momencie gospodarze prowadzili 3:0 po golach Costy, Angela Correi oraz Joao Felixa. W 16. minucie rzuty karny zmarnował jeszcze Saul.

Luis Suarez wszedł przy rozstrzygniętym wyniku, jednak dał prawdziwe show. Dwie minuty po wejściu na boisko Urugwajczyk w efektowny sposób asystował przy trafieniu Marcosa Llorente, zagrywając piłkę na jeden kontakt.

W 85. minucie Suarez strzelił pierwszego gola dla nowego klubu. Tym razem Urugwajczykowi asystą odwdzięczył się Llorente, a napastnik popisał się pięknym uderzeniem głową.

W 87. minucie bramkę na 1:5 zdobył Jorge Molina. Chwilę później ponownie błysnął jednak Suarez, który poprawił własne uderzenie, które początkowo odbiło się od słupka.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl