Messi znów strzela dla Barcelony! Dwa gole! Jeden szczególnie ładny [WIDEO]

FC Barcelona pokonała Gironę 3:1 w meczu towarzyskim. Dwa gole strzelił Lionel Messi.

Zespół Ronalda Koemana mecz towarzyski z Gironą zaczął w mocnym składzie. W podstawowej jedenastce znaleźli się m.in. Gerard Pique, Jordi Alba, Sergio Busquets, Frenkie de Jong, Lionel Messi czy Antoine Griezmann. W pierwszym składzie był też Philippe Coutinho, który strzelił pierwszego gola w meczu.

W 45. minucie drugą bramkę dla Barcelony zdobył Lionel Messi. Argentyńczyk popisał się przepięknym uderzeniem z dystansu teoretycznie słabszą, prawą nogą.

Tuż po przerwie kontaktową bramkę dla Girno zdobył Samuel Saiz. W 51. minucie wynik meczu ustalił jednak Messi. Tym razem Argentyńczyk miał sporo szczęścia, bo uderzona z dystansu piłka odbiła się od rywala i zmyliła bramkarza Girony.

W sobotę Barcelona zagra o Puchar Gampera z Elche. Pierwsze spotkanie ligowe zespół Koemana rozegra 27 września, gdy zmierzy się z Villarrealem.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl