Ujawnili kontrakt Leo Messiego. Jest zdjęcie i konkretne kwoty. Wszystko było gotowe

200 mln euro - tyle Manchester City oferował za Leo Messiego. Dziennikarze szwajcarskiego "L'Illustre" opublikowali zdjęcie dokumentu, przesłanego przez władze "The Citizens"

Leo Messi zostaje w FC Barcelonie. Przynajmniej na kolejny sezon. Argentyńczyk chciał odejść z zespołu wicemistrzów Hiszpanii już teraz, ale na to nie pozwolił mu ważny do czerwca 2021 roku kontrakt. Za rok transfer będzie jednak bardzo możliwy.

Zobacz wideo Ćwiąkała: Nie jest jeszcze wykluczone, że Messi zmieni zdanie [Sekcja Piłkarska #61]

Wiadomo, ile Manchester zaproponował za Messiego. Do sieci wyciekł dokument

Transfer za rok będzie tym bardziej możliwy, że pozyskaniem Messiego bardzo mocno interesuje się Manchester City, w którym trenerem jest Pep Guardiola - trener, u którego Messi chce pracować. "The Citizens" chcieli pozyskać gwiazdora Barcelony w tym oknie transferowym, ale szefowie Katalończyków nie zaakceptowali ich oferty. Oferty bajecznej, jak na popandemiczny kryzys finansowy. Dziennikarze szwajcarskiego "L'Illustre" poinformowali, że Manchester chciał zapłacić za 33-latka aż 200 mln euro. Dowodem tego jest zdjęcie dokumentu, który wyciekł do internetu. Widać na nim kwotę, jaką Barcelona mogła otrzymać za swojego najlepszego piłkarza.

Hiszpańskie media uważają jednak, że dokument jest sfałszowany, a Manchester nigdy nie złożył Barcelonie takiej oferty.

FC Barcelona przygotowuje się do rozpoczęcia nowego sezonu Primera Division. Mecz 1. kolejki piłkarze Ronalda Koemana rozegrają 27 września. Na własnym boisku podejmą wówczas Villarreal.

Przeczytaj także:

Więcej o: