Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Barcelona pokazała nowe koszulki. "Teraz wiemy, dlaczego Messi chciał odejść"

- Teraz wiemy, dlaczego Leo Messi chciał odejść z Barcelony - napisał na Twitterze Gary Lineker. Były reprezentant Anglii skomentował w ten sposób nowe stroje FC Barcelony, które - delikatnie mówiąc - nie przypadły kibicom do gustu.

W poniedziałek FC Barcelona zaprezentowała trzeci komplet strojów na sezon 2020/21. Wicemistrzowie Hiszpanii kolorystyką nowych koszulek i spodenek mocno zaskoczyli - koszulki są różowe i mają zielone, fluorescencyjne wstawki, które w żaden sposób nie nawiązują do barw klubowych.

Zobacz wideo Potęgi chcą Sebastiana Walukiewicza. "Takich piłkarzy nie ma" [SEKCJA PIŁKARSKA #59]

Gary Lineker ocenił nowe stroje FC Barcelony. "Teraz wiemy, dlaczego Messi chciał odejść"

Kibic mocno komentują kontrowersyjne barwy trzeciego kompletu strojów. Pod postem FC Barcelony na Twitterze wrze, a fani najczęściej oceniają fragment opublikowanego filmiku, na którym nową koszulkę prezentuje Leo Messi. - W tych oczach widać ból - napisał jeden z użytkowników.

Swój komentarz dorzucił także Gary Lineker, były reprezentant Anglii, który w latach 1986 - 1989 był graczem katalońskiego klubu. - Teraz już wiemy, dlaczego Messi chciał odejść - napisał 59-latek. Anglik nawiązał w ten sposób do niedawnego sporu Messiego z szefami Barcelony - piłkarz chciał zmienić klub, korzystając z zapisanej w kontrakcie klauzuli. Na jego transfer nie zgodziły się jednak władze klubu. Ostatecznie uzgodniono, że Messi spędzi najbliższy sezon na Camp Nou, a za rok podejmie ostateczną decyzję dotyczącą wybory kolejnego klubu (lub pozostania w Barcelonie).

FC Barcelona przygotowuje się do rozpoczęcia nowego sezonu Primera Division. Mecz 1. kolejki piłkarze Ronalda Koemana rozegrają 27 września. Na własnym boisku podejmą wówczas Villarreal.

Przeczytaj także:

Więcej o: