Real Madryt znalazł klub dla Garetha Bale'a. Chce się go jak najszybciej pozbyć

Manchester United może zakończyć sagę związaną z możliwym odejściem Garetha Bale'a z Realu Madryt. Zdaniem dziennika "Marca", angielski klub rozważa sprowadzenie walijskiego pomocnika.

Real Madryt od roku bezskutecznie próbuje pozbyć się Garetha Bale'a. Zeszłego lata najpoważniejsza propozycja za zawodnika przyszła z Chin, ale ostatecznie okazała się niesatysfakcjonująca dla madrytczyków. Po Walijczyka nie ustawia się kolejka chętnych. Kluby odstraszają wysokie oczekiwania finansowe piłkarza, (zarabia około 15 milionów euro) i jego częste kontuzje.

Zobacz wideo Dlaczego polskie drużyny nie mogą przygotować się na eliminacje pucharów [Sekcja Piłkarska #61]

Manchester United może zakończyć transferową sagę Bale'a. Klub rozważa złożenie propozycji

Jak się jednak okazuje, Manchesterowi United pensja i problemy zdrowotne reprezentanta Walii nie przeszkadzają. "Marca" twierdzi, że angielski klub niebawem może złożyć oficjalną ofertę na skrzydłowego. Ofertę, którą Real Madryt najprawdopodobniej przyjmie. W zespole mistrzów Hiszpanii nikt z Balem nie wiąże już przyszłości, a szefowie klubu chcą jak najszybciej się go pozbyć ze względu na jego gigantyczne zarobki.

Bale będzie dla "Czerwonych Diabłów" opcją awaryjną. Anglicy priorytetowo traktowali transfer Jadona Sancho z Borussii Dortmund, ale do transakcji, która mogła kosztować nawet 120 mln euro, ostatecznie nie doszło.

Bale w ubiegłym sezonie wystąpił w zaledwie 20 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił trzy gole i zaliczył dwie asysty.

Przeczytaj także:

Więcej o: