Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Trzech piłkarzy na wylocie z Realu Madryt. Mała rewolucja kadrowa

Real Madryt szykuje małą rewolucję kadrową. Jeden z najlepiej poinformowanych włoskich dziennikarzy, Fabrizio Romano, twierdzi, że zespół mistrzów Hiszpanii niebawem opuści trzech piłkarzy.

Achraf Hakimi, Oscar Rodriguez, Dani Gomez, Jorge Frutos i Javi Sanchez - to piłkarze, którzy w letnim oknie transferowym opuścili Real Madryt. Mistrzowie Hiszpanii odchudzają kadrę, co było ich celem na międzysezonową przerwę. Na wspomnianych graczach wyprzedaż się jednak nie skończy. Jeden z najlepiej poinformowanych włoskich dziennikarzy, Fabrizio Romano zdradził nazwiska trzech kolejnych graczy, którzy mają opuścić drużynę prowadzoną przez Zinedine' Zidane'a.

Real Madryt kontynuuje wyprzedaż. Zdradzono nazwiska kolejnych piłkarzy, którzy odejdą z klubu

Zdaniem wspomnianego dziennikarza, z Realu latem na pewno odejdą Brahim Diaz, James Rodriguez i Dani Ceballos. Pierwszy ma trafić do Milanu, drugi do Evertonu, gdzie bardzo chce go Carlo Ancelotti. Trzeci zostanie natomiast kolejny raz wypożyczony do Arsenalu, gdzie poczuł się bardzo dobrze i być może za rok zostanie wykupiony przez "Kanonierów" na stałe.

Real na sprzedaży piłkarzy w letnim oknie transferowym zarobił już 64 mln euro. Jeśli sprzedać uda mu się jeszcze kilku graczy, zyski prawdopodobnie przekroczą 100 mln euro. Dodatkowo "Królewscy" zaoszczędzą sporo na pensjach sprzedanych zawodników.

Przeczytaj także:

Więcej o: