Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

FC Barcelona musi dopłacić do odejścia Luisa Suareza! Ujawnili szczegóły kontraktu

Barcelona chce anulować kontrakt Luisa Suareza, który nie jest brany pod uwagę przez nowego trenera hiszpańskiej drużyny - Ronalda Koemana. Tym samym klub musiałby zapłacić Urugwajczykowi rekompensatę.

Luis Suarez chciałby pozostać w Barcelonie i wypełnić swój kontrakt, który obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Kilka dni temu Radio COPE przekazało, że Urugwajczyk nie może pogodzić się z tym, jak pozostał potraktowany przez Ronalda Koemana

Zobacz wideo Najważniejsze momenty Roberta Lewandowskiego w LM w sezonie 2019/20

Barcelona chce anulować kontrakt Suareza. Musieliby mu zapłacić 14 milionów euro!

Jak poinformował Gerard Romero, Koeman rozmawiał telefonicznie z Urugwajczykiem w poniedziałek rano. W jej trakcie poinformował go, że nie widzi go w swojej drużynie, a następnym krokiem ma być rozwiązanie kontraktu.

Wobec chęci pozostania w Barcelonie Suareza możliwe, że klub będzie zmuszony anulować kontrakt Suareza. To oznacza, że zapłacą Urugwajczykowi 14 milionów euro za cały sezon. Napastnik będzie też dostępny za darmo. 

Suarezem bardzo poważnie interesuje się Ajax, czyli jego były klub - Urugwajczyk miałby być wzorem do naśladowania dla młodych piłkarzy, tak jak Daley Blind, który został sprowadzony z powrotem kilka lat temu z Manchesteru United.

Przeczytaj także: