Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Leo Messi podjął decyzję ws. odejścia z Barcelony. Słowa Koemana mocno go zaskoczyły

Hiszpańskie media informują, że Leo Messi podjął już ostateczną decyzję ws. odejścia z FC Barcelony. Argentyńczyk ma wkrótce ogłosić swoje dalsze kroki. Cuatro.com informuje z kolei, że na spotkaniu z Ronaldem Koemanem usłyszał rzeczy, które bardzo go zaskoczyły.

Hiszpańskie media prześcigają się w rewelacjach dotyczących przyszłości Leo Messiego. Po fatalnym sezonie i przegranym 2:8 ćwierćfinale z Bayernem Monachium Argentyńczyk miał zakomunikować, że nie chce grać dalej w Blaugranie. Swoje stanowisko miał podtrzymać po rozmowie z nowym szkoleniowcem klubu - Ronaldem Koemanem. Nadal nie ma jednak oficjalnego komunikatu w tej sprawie, ale wszystko wskazuje na to, że jest on kwestią najbliższych dni lub nawet godzin. 

Zobacz wideo

Messi podjął decyzję ws. odejścia z klubu. Był zaskoczony rozmowa z Koemanem

Okazuje się, że Leo Messi podjął już ostateczną decyzję i wkrótce powinna ona zostać zakomunikowana wszystkim kibicom, a także władzom klubu - donosi hiszpańskie "Ole". - Na razie tylko otoczenie Messiego zna decyzję Argentyńczyka dotyczącą jego przyszłości. Messi mógłby opuścić Barcelonę - potwierdza hiszpański dziennikarz Miquel Blázquez.

Najmocniej wyglądają z kolei doniesienia "Cuatro.com", które przekazało, że Leo Messi miał być bardzo zaskoczony rozmową z Ronaldem Koemanem. Holenderski szkoleniowiec miał przekazać Argentyńczykowi, że czas pewnych przywilejów w klubie się skończył i teraz każdy musi pracować tak samo. 

Koeman miał rozmawiać także z Gerardem Pique, któremu przekazał, że będzie on dalej liderem obrony. Trener liczy na jego maksymalne zaangażowanie i to, że doświadczony piłkarz pomoże w budowaniu dobrej atmosfery w "nowej drużynie".

Leo Messi opuści FC Barcelonę? Włoskie media szukają następcy Argentyńczyka

Obecna umowa Leo Messiego z FC Barceloną obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Ostatnio Tuttosport pisało, że Barcelona wyznaczyła Paulo Dybalę na następcę Argentyńczyka, "Tuttosport" zauważa też zainteresowanie piłkarzem ze strony Interu Mediolan oraz Manchesteru City. Wciąż są to jednak jedynie medialne spekulacje.