Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt i Barcelona zaprezentowały nowe koszulki. Kibice zaskoczeni barwami

Real Madryt i FC Barcelona zaprezentowały stroje na sezon 2020/21. Obydwa kluby zaskoczyły nowymi kompletami - Real różowym kompletem wyjazdowym, a Barcelona czarnym, także wyjazdowym. Dla "Królewskich" będzie to powrót do barw, z których korzystali już w przeszłości.

Choć sezon 2019/20 dopiero się zakończył, czołowe drużyny na całym świecie już rozpoczęły przygotowania do następnego. Nie tylko przygotowania sportowe, ale także marketingowe. Te w ostatnich tygodniach polegają głównie na prezentowaniu nowych strojów, w których zawodnicy wybiegną na boisko w rozgrywkach 2020/21. W piątek nowe komplety zaprezentowały najlepsze drużyny Primera Division - Real Madryt i FC Barcelona.

Zobacz wideo Lech zarobi miliony na transferach? "Jest duże zainteresowanie naszymi piłkarzami" [SEKCJA PIŁKARSKA #57]

Real i Barcelona zaprezentowały nowe stroje. Kluby zaskoczyły kibiców

Obydwa kluby zaskoczyły kibiców barwami nowych strojów. Real szczególnie zaskoczył strojami wyjazdowymi, które będą różowe. W dodatku w koszulkach domowych także znajdą się różowe akcenty - właśnie w takim kolorze będą bowiem trzy paski symbolizujące firmę Adidas. "Królewscy" tym samym wracają do barw, z których korzystali w sezonie 2014/15.

Barcelona na tak odważny krok się nie zdecydowała. Wicemistrzowie Hiszpanii postawili na klasyczne i eleganckie połączenie koloru czarnego i złotego, który będzie dominował na strojach wyjazdowych.

Stroje domowe Barcelony są podobne do tych z ubiegłych lat. W meczach na Camp Nou kibice zobaczą piłkarzy Blaugrany w pasiastych koszulkach w barwach klubu.

Przeczytaj więcej:

Więcej o: