Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Przyszłość Garetha Bale'a wyjaśniona! "Zidane nie chce, żeby grał"

- Nigdzie nie odchodzi. Zidane po prostu nie chce, żeby grał - tłumaczy sytuację Garetha Bale'a w Realu Madryt jego agent, Jonathan Barnett dla BBC Sport.

Podczas gdy niemal wszyscy zawodnicy i trenerzy Realu skakali i śpiewali ze szczęścia, jeden piłkarz stał z boku, ciesząc się nieco na siłę. Tym piłkarzem był Gareth Bale, który od dawna nie interesuje się raczej wynikami swojego klubu. Mimo że wciąż jest jego najlepiej opłacanym zawodnikiem - pisał niedawno o zachowaniu Bale'a podczas mistrzowskiej fety Realu Madryt dziennikarz Sport.pl, Bartosz Rzemiński

Zobacz wideo Milan - Bologna 5:1. Gole Milanu [ELEVEN SPORTS]

Agent Bale'a: "Nie odejdzie z Realu Madryt. Zidane po prostu nie chce, żeby grał"

Sytuację Walijczyka w drużynie mistrza Hiszpanii wyjaśnił jego agent, Jonathan Barnett w rozmowie z BBC Sport. - Nie odejdzie z klubu - zapewniał. - Podoba mu się życie w Madrycie i nie wiem nic o tym, żeby chciał zmienić Real na inną drużynę. Zostały mu tu jeszcze dwa lata kontraktu. To przykre, że nie jest w tym momencie w składzie, ale Zinedine Zidane po prostu nie chce, żeby grał - ocenił Barnett.

Na pytanie o ewentualne wypożyczenie Bale'a Barnett odpowiedział: "Jest jednym z najlepszych zawodników świata, a tacy nie idą na wypożyczenie". Dodawał także, że skrzydłowy Realu ma być zdeterminowany, żeby zagrać z Walią na mistrzostwach Europy. 

Gareth Bale gra dla Realu Madryt od września 2013 roku, gdy przychodził do hiszpańskiego klubu za kwotę 101 milionów euro z Tottenhamu i stał się najdroższym piłkarzem w historii. W tym sezonie La Liga zagrał w szesnastu meczach, zdobył dwa gole i zaliczył dwie asysty. Real Madryt został mistrzem Hiszpanii, zapewniając sobie tytuł na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. 

Przeczytaj także: