Media: Setien dostanie jeszcze jedną szansę. Długa rozmowa z Messim

Quique Setien dostanie jeszcze jedną szansę w Barcelonie. Jak donosi "Mundo Deportivo", trener wicemistrzów Hiszpanii odbył ponad godzinną rozmowę z Leo Messim, podczas której obydwaj wymienili się swoimi spostrzeżeniami i doszli do porozumienia.

Na Barcelonę spadła ogromna fala krytyki, z powodu stylu, w jaki przegrała tytuł mistrza Hiszpanii. Zespół Quique Setiena wznawiał rozgrywki z przewagą dwóch punktów nad Realem Madryt, by ostatecznie stracić pięć "oczek" do nowych mistrzów Hiszpanii. Kataloński "Sport" podsumował drużynę Setiena jako najgorszą od czasów ostatniego sezonu z Frankiem Rijkaardem na ławce trenerskiej, czyli sezonu 2007/2008.

Zobacz wideo Parma - Sampdoria 2:3. Samobójczy gol Bereszyńskiego [ELEVEN SPORTS]

W ostatnich tygodniach w mediach hiszpańskich coraz częściej pisano, że Setien może nawet nie dokończyć sezonu na ławce FC Barcelony. Jak informuje jednak "Mundo Deportivo", przed ostatnim spotkaniem z Deportivo Alaves, doszło do spotkania trenera "Dumy Katalonii" z Leo Messim, którzy mieli rozmawiać na temat przyszłości zespołu. O rozmowę miał poprosić sam Setien, będąc świadomym, że Argentyńczykowi nie odpowiadają metody pracy Hiszpana.

Według hiszpańskich dziennikarzy, Messi i Setien, choć nie zgadzali się ze sobą we wszystkich kwestiach, porozumieli się w sprawie najbliższej przyszłości. Wiele wskazuje na to, że Hiszpan pozostanie na stanowisku trenera FC Barcelony co najmniej do zakończenia rozgrywek Ligi Mistrzów, na której teraz wszyscy w klubie się skupiają. Już 8 sierpnia "Duma Katalonii" zagra na własnym stadionie rewanżowe spotkanie z Napoli.

Przeczytaj także:

Więcej o: