Barcelona gromi rywali na koniec sezonu! Gol Suareza jak z Playstation [WIDEO]

Barcelona wygrała 5:0 (3:0) mecz wyjazdowy z Deportivo Alaves w ostatniej, 38. kolejce hiszpańskiej La Liga. Pięknego gola na 3:0 tuż przed przerwą zdobył Luis Suarez. - Jak z Playstation - komentowali go kibice.

FC Barcelona nie walczyła już o mistrzostwo Hiszpanii, które w poprzedniej kolejce zapewnił sobie Real Madryt, ale nie zawiodła swoich kibiców, zdecydowanie pokonując Deportivo Alaves na wyjeździe.

Kapitalny gol Barcelony i dominacja w ostatnim meczu sezonu ligowego

Pierwszą bramkę w 24. minucie zdobył Ansu Fati, a dziesięć minut później prowadzenie na 2:0 podwyższył Lionel Messi. Kibice zachwycali się przede wszystkim trzecim golem Katalończyków. W 44. minucie Messi zagrał piłkę sprzed pola karnego na lewe skrzydło, a tam świetną wrzutką w pole karne popisał się Jordi Alba. Chwilę później na piłkę nabiegł Luis Suarez i trafił do bramki Deportivo Alaves. - Gol jak z Playstation - komentowali fani na Twitterze.

Do przerwy utrzymał się wynik 3:0, a po wznowieniu gry Barcelona zdobyła jeszcze dwa gole - w 57. minucie trafił Nelson Semedo, a w 75. minucie swojego drugiego gola dołożył Lionel Messi. Drużyna Quique Setiena zakończy sezon na drugim miejscu w tabeli hiszpańskiej ligi z dorobkiem 82 punktów. Teraz traci do Realu Madryt cztery punkty, ale przewaga klubu ze stolicy Hiszpanii może się jeszcze powiększyć - rozegrają swój ostatni mecz z Leganes o godzinie 21:00 w niedzielę.