Sergio Ramos zaszokował swoim wyglądem. "Jak z innej planety"

- Teraz nasza kolej. Zrómy to! - napisał Sergio Ramos, zamieszczając niesamowite zdjęcie na Instagramie.

Real Madryt jest o krok od zdobycia 34. mistrzostwa Hiszpanii. By tego dokonać, musi zdobyć co najmniej dwa punkty w dwóch ostatnich meczach - pierwszą okazję "Królewscy" będą mieć w czwartek, gdy zagrają z Villarrealem (w tym czasie Barcelona będzie grała z Osasuną).

Zobacz wideo Lionel Messi ma dość! "Nie chce być workiem treningowym"

- Teraz nasza kolej. Zróbmy to! - zagrzewa siebie i swoich kolegów do walki Sergio Ramos, zamieszczając zdjęcie, które ukazuje jego muskulaturę w pełni. - Człowieku, to nie jest normalne. Jak z innej planety - napisała Mirian Ramos, siostra piłkarza. Za to Lucas Vazquez nie mógł uwierzyć, że jego kolega z drużyny nie upiększał w żaden sposób zdjęcia i napisał do niego "przestań dodawać filtry". 

 

Ramos jest filarem Realu Madryt. 34-latek zagrał w 42 meczach tego sezonu, strzelając w nich aż 12 bramek. Łącznie w karierze klubowej strzelił 99 goli i zaliczył 38 asyst w 693 meczach (w Realu i Sevilli), a do tego dorzucił 170 występów i 21 goli w reprezentacji Hiszpanii (bramki zdobywa głównie z rzutów karnych i dzięki uderzeniem głową po stałych fragmentach gry).

Więcej o: