Haaland odpowiedział Realowi Madryt w sprawie swojej przyszłości!

Od kilku miesięcy dyskutuje się na temat ewentualnego odejścia z Borussii Dortmund Erlinga Brauta Haalanda. Miałoby to nastąpić już latem, a wśród klubów zainteresowanych Norwegiem miał być m.in. Real Madryt. - Nie chcę na razie opuszczać Niemiec. Z Borussią świadomie podpisywałem wieloletni kontrakt - mówi Haaland w wywiadzie dla "WAZ".

Erling Braut Haaland już długo jest wskazywany jako kandydat do jednego z największych transferów letniego okienka transferowego. Po Norwega zgłaszają się największe kluby świata pomimo tego, że gra w Borussii Dortmund zaledwie kilka miesięcy. Teraz napastnik sam postanowił odpowiedzieć na plotki łączące go m.in. z Realem Madryt

Zobacz wideo Popis Roberta Lewandowskiego! Maszyna do strzelania goli [ELEVEN SPORTS]

Haaland w Realu Madryt? "Podpisałem wieloletni kontrakt"

- Nie myślę dużo o mojej przyszłości. Żyję tym, co jest teraz w Borussii Dortmund. Świadomie podpisałem tutaj wieloletni kontrakt. BVB to jeden z największych klubów na świecie i to dlatego stwierdziłem, że chcę tutaj spędzać kolejne miesiące mojej kariery. Dopiero tu przyszedłem, więc nie myślę jeszcze o opuszczeniu drużynie - powiedział dla "WAZ" Haaland. 

Według majowych doniesień hiszpańskich napastnik mógłby pojawić się w stolicy Hiszpanii w 2021 roku. Wtedy w kontrakcie Haalanda ma się aktywować klauzula, dzięki której każdy, kto będzie gotowy zapłacić 75 milionów euro plus bonusy, może starać się o pozyskanie zawodnika Borussii. Haaland w rozegranych 39 meczach w tym sezonie strzelił już 44 gole. W Bundeslidze w barwach Borussii zaliczył trzynaście trafień i trzy asysty w czternastu spotkaniach.

Przeczytaj także:

Więcej o: