Goncalo Guedes show! Zawodnik Valencii wprawił kibiców w osłupienie

Gol Goncalo Guedesa w niedzielnym meczu Valencii z Osasuną bez wątpienia będzie ozdobą 30. kolejki La Ligi, a może i całego sezonu.

W 12. minucie spotkania Guedes otrzymał piłkę na połowie Valencii i popisał się niesamowitym indywidualnym rajdem. Przebiegł niemal całą długość boiska, mijając po drodze czterech rywali i kończąc akcję przepięknym uderzeniem w okienko. Całą akcję można zobaczyć w materiale wideo poniżej.

Valencia wygrała z Osasuną 2:0 i odniosła pierwsze zwycięstwo po przerwie w rozgrywkach spowodowanej pandemią koronawirusa. We wcześniejszych dwóch spotkaniach Nietoperze zremisowały 1:1 z Levante i przegrały 0:3 z Realem Madryt.

Valencia zajmuje 8. miejsce w tabeli i do miejsca gwarantującego grę w fazie grupowej Ligi Europy traci jeden punkt.