Barcelona gromi po powrocie! Kibic wtargnął na murawę mimo obostrzeń!

FC Barcelona pokonała Mallorcę 4:0 w 28. kolejce hiszpańskiej La Ligi. W drugiej połowie meczu został przerwany na kilka chwil, bo na murawie pojawił się kibic.

67 - tyle sekund potrzebowała FC Barcelona, by strzelić pierwszego gola po przerwie spowodowanej pandemią. Sztuki tej dokonał Arturo Vidal, który dał prowadzenie Katalończykom w meczu z Mallorcą. To najszybsza bramka FC Barcelony od stycznia 2016 roku. Wtedy, w ligowym meczu przeciwko Maladze, gola w 2. minucie strzelił Munir El Haddadi.

W 37. minucie zespół Quique Setiena prowadził już dwiema bramkami. Tym razem podanie Lionela Messiego na gola zamienił Martin Braithwaite. Wynik spotkania w drugiej połowie wynik spotkania ustalił Jordi Alba, a drugą asystę w meczu zaliczył Messi

W trzeciej z pięciu doliczonych minut Argentyńczyk do asyst dołożył gola. Po ładnej akcji i podaniu Luisa Suareza Messi ograł dwóch rywali i mocnym strzałem prawą nogą w górny róg bramki podwyższył na 4:0.

Co ciekawe mecz w drugiej połowie został przerwany na kilka chwil. Wszystko przez kibica, który mimo obostrzeń na stadionach w trakcie spotkań, znalazł się na murawie. Mężczyzna został wyprowadzony przez służby porządkowe.

Po 28 meczach Barcelona prowadzi w tabeli La Ligi z 61 punktami na koncie. Zespół Setiena o pięć "oczek" wyprzedza Real Madryt, który w niedzielę o godz. 19:30 gra u siebie z Eibarem.