Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bezmyślny faul mógł się skończyć fatalnie dla piłkarza Bayernu. Obrońca tłumaczy się... Lewandowskim

Martin Hinteregger, obrońca Eintrachtu porównał swój bezmyślny faul na Thiago w końcówce półfinału Pucharu Niemiec z Bayernem Monachium do walki z... Robertem Lewandowskim.

Obrońca Eintrachtu Frankfurt, Martin Hinteregger tuż przed końcem spotkania Bayernu z Eintrachtem w bardzo ostry sposób potraktował pomocnika rywali Thiago, popychając go wprost na bandy reklamowe.

Zobacz wideo Bundesliga. Lewandowski uderzony w twarz [ELEVEN SPORTS]

Wyjątkowe tłumaczenie Hintereggera z ostrego faulu na Thiago

Po meczu Austriak zabrał głos dot. całej sytuacji, która przerodziła się w małą awanturę na boisku. -To nie była frustracja. Oczywiście, to był głupi faul. Przepraszam - powiedział obrońca Eintrachtu.

I dodał: - Jeśli jesteś przyzwyczajony do walki z Lewandowskim przez 90 minut, ma on zupełnie inne ciało - a potem przychodzi ktoś, kto nie waży tak dużo jak on i to wygląda już zupełnie inaczej. Oczywiście to nie było moją intencją - zakończył Hinteregger

Tak wyglądało starcie Hintereggera z Thiago w 1/2 finału Pucharu Niemiec:

Hiszpanowi na szczęście nic się nie stało. Robert Lewandowski przy wzroście 184 cm waży 80 kg, a Thiago ma tylko 1,74 cm i waży 71 kg. 

Hinteregger jest znany z tego, że nie przebiera w środkach i często gra na granicy faulu. W poprzednim spotkaniu Bayernu z Eintrachtem w Bundeslidze w bezpardonowy sposób potraktował Lewandowskiego, uderzając Polaka łokciem.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .