Sergio Ramos podjął decyzję! Podpisze kontrakt do 2022 roku

Sergio Ramos doszedł do porozumienia z Realem Madryt. Obrońca przystanie na warunki władz klubu i pozostanie w Madrycie do czerwca 2022 roku - informuje hiszpański dziennik "AS".

Z powodu pandemii koronawirusa władze Realu Madryt nie prowadziły w ostatnich tygodniach rozmów negocjacyjnych. W Hiszpanii podjęto decyzję o wznowieniu rozgrywek, dlatego powrócono do negocjacji kontraktowych z 34-letnim kapitanem zespołu. - Rozumiem, że w pewnym wieku, władze Realu Madryt przedłużają kontrakty rok po roku - przyznał w lutym Sergio Ramos

Zobacz wideo Trwa odmrażanie piłki nożnej. "Jesteśmy najbezpieczniejszym zawodem na świecie"

Real Madryt przedłużył kontrakt o kolejny rok. Polityka klubu zachowana wobec kapitana

Nowy kontrakt Sergio Ramosa będzie przedłużony o kolejnych dwanaście miesięcy. Początkowo obrońca liczył na umowę aktualną do końca sezonu 2022/2023. - Chce grać tak długo, jak to tylko możliwe. Gra na odnowionym Santiago Bernabeu byłaby dla niego idealną emeryturą - powiedział w "Rene Onda Cero" agent hiszpańskiego obrońcy. Mimo wszystko piłkarz akceptuje politykę prowadzoną przez władze klubu. 

Hiszpański dziennik "AS" poinformował, że 34-letni Hiszpan zaakceptuje proponowane warunki. Jeżeli przedstawiany scenariusz zostanie zrealizowany, pod koniec następnego sezonu będzie musiał renegocjować umowę. Sergio Ramos jest obecnie związany z klubem do końca czerwca 2021 roku. Obrońca rozegrał w Realu Madryt 640 meczów, w których zdobył 91 bramek i 38 asyst. Cztery razy wznosił puchar Ligi Mistrzów, Superpuchar Hiszpanii czy Superpuchar UEFA. Do tego czterokrotnie wygrywał ligę hiszpańską.

Więcej o: