Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt chce kupić piłkarza AC Milan! Złożył już zapytanie ws. transferu

Real Madryt interesują się piłkarzem AC Milan. Jak informuje footmercato.net władze hiszpańskiego klubu złożyły już zapytanie o Ismaela Bennacera.

22-letni pomocnik AC Milan w krótkim czasie wzbudził zainteresowanie wielu klubów, w tym Realu Madryt. Poza hiszpańskim klubie po Ismaela Bennacera zgłosiły się Paris Saint-Germain czy Manchester City. W ostatnim czasie media poinformowały również o zainteresowaniu ze strony Manchesteru United. 

Zobacz wideo Zieliński dostał propozycje gry w czołowym klubie w Europie. Trwają negocjacje

Młoda gwiazda AC Milan wzbudza zainteresowanie największych klubów

Ismael Bennacer dołączył do AC Milan w ostatnim letnim okienku transferowym. Władze klubu z Mediolanu kupili 22-letniego pomocnika za 16 milionów euro. Reprezentant Algierii przeniósł się na San Siro z Empoli. Aktualna umowa pomocnika obowiązuje do czerwca 2024 roku. Warto wspomnieć, że piłkarz w kontrakcie ma zapisaną klauzulę wykupu, która wynosi 50 milionów euro.

W obecnym sezonie Ismael Bennacer rozegrał 20 meczów w Serie A oraz trzy mecze w Pucharze Włoch. W 2019 roku zdobył z reprezentacją Algierii Mistrzostwo Afryki. Przed transferem do Włoch, pomocnik grał w młodzieżowej drużynie Arsenalu Lodnyn.