Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Transferowy niewypał" jednak zostanie w Barcelonie? Wypowiedział się agent piłkarza

- Wcale tego nie oczekuję, że Ousmane Dembele tego lata opuści Barcelonę - mówi agent piłkarza Moussa Sissoko w rozmowie z L'Equipe.

Zwichnięcie, skręcenie, pęknięcie, ale też naderwanie i zerwanie. Lista kontuzji Ousmane Dembele, który w 2017 roku został sprowadzony  na Camp Nou za 145 mln euro (wraz z bonusami), jest dłuższa niż lista jego wyczynów sportowych. Ale coraz więcej pisze się o tym, że piłkarz, którego kontrakt ważny jest jeszcze przez dwa lata, już tego lata opuści Barcelonę. Bo chętnych nie brakuje. Ostatni mówi się o tym, że francuskiego skrzydłowego chciałby pozyskać Juventus i Liverpool.

Zobacz wideo Jak dużo dzieli Lewandowskiego od rekordu Muellera? [Naszym Okiem]

Agent Dembele stara się zaprzeczać plotkom

Barcelona chętnie pozbyłaby się podatnego na kontuzje piłkarza, ale jego stara się tłumić te pogłoski. - To prawda, że nie wszystko w Barcelonie potoczyło się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, ale nie oczekuję, że mój piłkarz już tego lata opuści klub - mówi Moussa Sissoko w rozmowie z L'Equipe.

Ale też dodaje, że taki scenariusz może się wydarzyć. - Być może jego kariera ożywi się w innym klubie. Słyszymy przecież, że do Barcelony mają dołączyć Neymar i Lautaro Martinez. Jeśli by tak się stało, o miejsce w składzie będzie trudno. Poza tym sama Barcelona też będzie chciała zredukować skład i spróbować zarobić trochę pieniędzy - przyznał Sissoko.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: