Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hitowa wymiana gigantów! Juventus chce transferowy niewypał Barcelony

Ousmane Dembele może zostać nowym zawodnikiem Juventusu. Zdaniem "Mundo Deportivo", za zawodnika FC Barcelony szefowie mistrzów Włoch oferują jednego ze swoich piłkarzy.

To może być jedna z najciekawszych transakcji w letnim oknie transferowym. Juventus chce sprowadzić Ousmane'a Dembele z Barcelony. Mistrzowie Włoch chcą skorzystać na tym, że Katalończycy interesują się Miralemem Pjaniciem.

Zobacz wideo Prezes ekstraklasy ujawnił, ile spółka zarabia za zagraniczne transmisje. "Wystartowaliśmy jako drudzy po lidze hiszpańskiej"

Juventus może przeprowadzić wymianę z Barceloną

O możliwym transferze Pjanicia do Barcelony mówi się już od jakiegoś czasu. Juventus jest gotów oddać swojego piłkarza, ale w zamian chce innego pomocnika. Dotychczas mistrzowie Włoch starali się o Arthura Melo, ale on odmówił ponoć przeprowadzki do Włoch. Zdaniem "Mundo Deportivo", Juventus znalazł więc nowy cel.

Według informacji hiszpańskiego dziennika Juventus odda Pjanicia, jeśli Barcelona zgodzi się na przejście do Turynu Ousmane'a Dembele. Negocjacje w tej sprawie ponoć mają się już toczyć. Co ciekawe, Pjanić do Barcelony miałby od razu trafić na zasadzie transferu definitywnego, natomiast Dembele do Turynu na początku powędrowałby na zasadzie wypożyczenia (prawdopodobnie z wpisaną opcją wykupu).

Dembele jest piłkarzem Barcelony od sierpnia 2017 roku. Wówczas kataloński klub zapłacił za niego 125 mln euro. Francuz miał zostać następcą Neymara, ale ze względu na ciągłe problemy zdrowotne okazał się niewypałem.

Przeczytaj także: