Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Leo Messi wskazał idealny transfer dla FC Barcelony. "To piłkarz kompletny"

Leo Messi chwali Lautaro Martineza. Kapitan FC Barcelony przyznaje, że władze klubu powinny zrobić wszystko, aby do zespołu dołączył piłkarz, który może wesprzeć drużynę w następnym sezonie. Zdaniem Messiego Lautaro Martinez jest zawodnikiem kompletnym.

Leo Messi skomentował możliwy transfer Lautaro Martineza do FC Barcelony. Dziennikarze "Mundo Deportivo" poprosili kapitana hiszpańskiego klubu o wyjawienie, na ile możliwy jest transfer napastnika Interu Mediolan. 

- Szczerze mówiąc, nie wiem, czy w obecnej sytuacji klub prowadzi negocjacje. Wspomniałem już, że Lautaro jest imponującym napastnikiem. Moim zdaniem to zawodnik kompletny: jest silny, dobrze drybluje, wie jak chronić piłkę, strzela gole. Ale musimy czekać - przyznał Leo Messi

Lautaro Martinez jest zawodnikiem kompletnym. "Podobny do Luisa Suareza"

- W kwestii transferów, są w klubie ludzie za to odpowiedzialni. Oni powinni wybrać zawodników, którzy będą w stanie jeszcze poprawić naszą grę - dodaje Argentyńczyk.

Zobacz wideo

Napastnik Interu Mediolan odpowiadałby FC Barcelonie, ponieważ przypomina swoim stylem Luisa Suareza. - Lautaro jest bardzo podobny, obaj dobrze grają ciałem, utrzymują piłkę, wiedzą kiedy strzelać - przyznał Messi.

Temat transferu Lautaro Martineza do FC Barcelony ciągnie się od kilku tygodni. Władze hiszpańskiego klubu miały już złożyć pierwszą propozycję, którą Inter odrzucił. W międzyczasie obie ligi przygotowują się do wznowienia rozgrywek. Wstępny plan zakłada powrót La Liga oraz Serie A na 12-13 czerwca.