Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt chce pozbyć się sześciu piłkarzy. Znamy nazwiska

Real Madryt planuje sprzedaż aż sześciu zawodników w letnim okienku transferowym. Wśród gwiazd, które mają opuścić "Królewskich" znaleźli się m.in. Gareth Bale i James Rodriguez.

Na czele listy zawodników wytypowanych do sprzedaży z Realu Madryt znaleźli się Gareth Bale i James Rodriguez. Powód takiej decyzji władz "Królewskich" jest prosty - zarabiają aktualnie najwięcej, nie dając drużynie tak wiele dobrego, ile oczekiwano od ich gry. Oprócz nich na liście znaleźli się Lucas Vazquez, Mariano Diaz, Nacho Fernandez i Alvaro Odriozola.

Zobacz wideo To jest wojna milionerów z miliarderami!

Kilka klubów już wyraziło zainteresowanie Balem i Rodriguezem. Obaj mogliby trafić do Premier League, jednak nie ma pewności, czy którykolwiek z klubów zdecyduje się na transfer, ze względu na wysokie wymagania finansowe obydwu zawodników.

Zarówno James Rodriguez i Gareth Bale nie znajdują się na liście piłkarzy, których Zinedine Zidane realnie rozpatruje pod względem wystawiania w pierwszym składzie swojego zespołu. Jego Real Madryt przed zawieszeniem rozgrywek z powodu koronawirusa znajdował się na 2. miejscu w tabeli La Liga, tracąc jedynie 2 punkty do prowadzącej Barcelony. Jeśli rozgrywki uda się wznowić, do rozegrania zostanie jeszcze 11 kolejek.

Przeczytaj także: