Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Beckham wskazał najlepszego piłkarza na świecie! "Nie ma takiego drugiego, to niemożliwe"

Kto jest najlepszym piłkarzem na świecie? David Beckham uważa, że Lionel Messi i Cristiano Ronaldo są zdecydowanie lepsi od innych zawodników, ale jednego z nich uważa za lepszego.

Lionel Messi i Cristiano Ronaldo zdominowali piłkę nożną w ostatnich latach - łącznie zdobyli aż 11 Złotych Piłek (Argentyńczyk ma ich sześć, Portugalczyk pięć). Zdaniem Davida Beckhama z tej dwójki to właśnie Messi jest lepszy, choć obaj prezentują wyższy poziom niż pozostali piłkarze.

David Beckham: Messi jest w swojej własnej kategorii. Ronaldo nie jest na jego poziomie

- Messi jest w swojej własnej kategorii. Nie ma drugiego tak jak on, to niemożliwe - stwierdził Anglik w rozmowie z argentyńską agencją prasową Telam. - On, razem z Ronaldo, który jednak nie osiągnął jego poziomu, jest ponad resztą.

Zobacz wideo "Ten rekord transferowy przetrwa najdłużej w historii. Silni przetrwają" [SEKCJA PIŁKARSKA #42]

- W obu widzę podobieństwa pod względem techniki i talentu. Fakt, że obaj grają w tym samym czasie, jest fantastyczną wiadomością dla piłki. Ale to Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie - dodał. Beckham obecnie spełnia swoje marzenie, jakim jest klub w MLS - buduje potęgę Interu Miami, o czym więcej w swoim tekście pisał Dominik Wardzichowski.

Przeczytaj też: