Piłkarz FC Barcelony wściekły na klub. "Nie jestem workiem ziemniaków"

Ivan Rakitić był bardzo niezadowolony z faktu, że Barcelona chciała go oddać do PSG w ramach rozliczenia za Neymara. - Nie jestem workiem ziemniaków, z którym można robić, co się chce - powiedział Rakitić w rozmowie z "Mundo Deportivo".

Poprzedniego lata przyszłość Ivana Rakiticia w Barcelonie stanęła pod dużym znakiem zapytania. Klub z Camp Nou, który marzył o odzyskaniu Neymara, chciał oddać Chorwata do PSG w ramach rozliczenia za Brazylijczyka. Chociaż do transakcji ostatecznie nie doszło, to pomocnik Barcelony nie zapomniał o sytuacji.

Zobacz wideo

- Rozumiem sytuację, ale nie jestem workiem ziemniaków, z którym można robić, co się chce - powiedział Rakitić w rozmowie z "Mundo Deportivo".

Rakitić niezadowolony z zachowania Barcelony

- Chciałbym być gdzieś, gdzie będę się czuł chciany, potrzebny i szanowany. Jeśli będzie to w Barcelonie, to będę szczęśliwy. Jeśli nie, będę musiał poszukać nowego klubu, ale tylko ja zdecyduję o tym, gdzie zagram. Nikt nie zrobi tego za mnie - dodał.

- Zeszły rok był najlepszym, jaki miałem w Barcelonie. Byłem bardzo zirytowany tym, jak mnie potraktowano. Byłem mocno zaskoczony i nie rozumiałem tego - zakończył Rakitić.

Chorwat trafił do Barcelony latem 2014 roku z Sevilli. Od tamtej pory zdobył z klubem 13 trofeów. W obecnym sezonie Rakitić rozegrał 31 meczów, w których zaliczył cztery asysty.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: