Barcelona może przeprowadzić hitowy transfer. "Kto by nie chciał grać z Messim? Czuł się jak we śnie"

Agent Lautaro Martineza skomentował plotki dotyczące transferu jego klienta do Barcelony. - Kto nie chciałby grać razem z Leo Messim? - pyta agent.

Barcelona ma problemy w ataku. Z powodu kontuzji wykluczeni z gry są Ousmane Dembele i Luis Suarez. Nawet jak wyzdrowieją, to pierwszy nie sprawdza się na Camp Nou, a drugi ma już 33 lata. Z tego powodu działacze lidera ligi hiszpańskiej szukają nowego zawodnika do pierwszej linii. Najbardziej chcieliby pozyskać Lautaro Martineza z Interu Mediolan.

Zobacz wideo Barcelona poszuka nowego trenera?

Lautaro Martinez trafi do Barcelony?

Plotki na temat możliwego transferu Argentyńczyka do Hiszpanii skomentował agent Martineza, Beto Yaque. - Kto nie chciałby grać razem z Leo Messim? Gdy Lautaro opowiadał o meczach, w których zagrali razem w reprezentacji, przyznał, że czuł się jak we śnie - powiedział Yaque.

Agent 22-latka zdradził, że jak do tej pory odbył jedynie luźne rozmowy na temat transferu Martineza na Camp Nou. - Nie kontaktowałem się w tej sprawie z Interem ani z Barceloną. Dyskutowaliśmy z pewnymi ludźmi, którzy są tylko związani z tymi klubami. Czekamy na rozwój wydarzeń - dodał Yaque.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.