Barcelona może przeprowadzić hitowy transfer. "Kto by nie chciał grać z Messim? Czuł się jak we śnie"

Agent Lautaro Martineza skomentował plotki dotyczące transferu jego klienta do Barcelony. - Kto nie chciałby grać razem z Leo Messim? - pyta agent.

Barcelona ma problemy w ataku. Z powodu kontuzji wykluczeni z gry są Ousmane Dembele i Luis Suarez. Nawet jak wyzdrowieją, to pierwszy nie sprawdza się na Camp Nou, a drugi ma już 33 lata. Z tego powodu działacze lidera ligi hiszpańskiej szukają nowego zawodnika do pierwszej linii. Najbardziej chcieliby pozyskać Lautaro MartinezaInteru Mediolan.

Zobacz wideo Barcelona poszuka nowego trenera?

Lautaro Martinez trafi do Barcelony?

Plotki na temat możliwego transferu Argentyńczyka do Hiszpanii skomentował agent Martineza, Beto Yaque. - Kto nie chciałby grać razem z Leo Messim? Gdy Lautaro opowiadał o meczach, w których zagrali razem w reprezentacji, przyznał, że czuł się jak we śnie - powiedział Yaque.

Agent 22-latka zdradził, że jak do tej pory odbył jedynie luźne rozmowy na temat transferu Martineza na Camp Nou. - Nie kontaktowałem się w tej sprawie z Interem ani z Barceloną. Dyskutowaliśmy z pewnymi ludźmi, którzy są tylko związani z tymi klubami. Czekamy na rozwój wydarzeń - dodał Yaque.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: