Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sześciu dyrektorów opuściło FC Barcelonę! Są bardzo rozczarowani klubem

Sześciu dyrektorów opuściło FC Barcelonę. Josep Maria Bartomeu zwolnił czterech z nich, ale nie mógł podejrzewać, że ta decyzja spowoduje kolejne rezygnacje. Oficjalnym powodem takiej sytuacji pozostają problemy, jakie mogą spotkać klub po epidemii koronawirusa.

Jak podaje "La Vanguardia" Bartomeu podjął decyzję o zwolnieniu czterech członków zarządu klubu. Dwóch z nich było wicedyrektorami. Emili Rousaud, Enrique Tombas, Silvio Elías i Josep Pont zgodnie opuścili klub, ale prezydent Bartomeu nie spodziewał się, że spowoduje to kolejne problemy. 

Zobacz wideo To jest wojna milionerów z miliarderami!

Sześciu dyrektorów opuściło FC Barcelonę! Trudna sytuacja Bartomeu

Rezygnację złożyło dwóch kolejnych dyrektorów Maria Teixidor i Jordi Calsamiglia. Co więcej, wszyscy, którzy odchodzą z klubu podpisali się pod wspólnym listem krytykującym działania Barcelony. "Podkreślamy nasze rozczarowanie działaniami klubu. Choćby niefortunną sytuacją zwaną "Barcagate" w mediach społecznościowych, o której dowiedzieliśmy się z prasy" - piszą działacze. 

Oficjalną przyczyną takiej sytuacji jest brak odpowiednich możliwości reakcji na sytuację w klubie po epidemii koronawirusa i stawieniu czoła wyzwaniom związanym z tym okresem. Tym swoje odejście argumentują dyrektorzy, ale hiszpańskie media twierdzą, że miały na to wpływ przede wszystkim stosunki z prezydentem Bartomeu. 

Przeczytaj także:

Lionel Messi nie mógł patrzeć mu w twarz. "Kochałem go i zachwycałem się jego grą"
Lionel Messi odniósł się do plotek o transferze. Krótko i wymownie
Ostatni taki transfer z Barcelony do Realu. Maradona na jego widok miał ciarki

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o:
Komentarze (2)
Sześciu dyrektorów opuściło FC Barcelonę! Są bardzo rozczarowani klubem
Zaloguj się
  • Kacper Kociuba

    Oceniono 1 raz 1

    Wyje**C tego durnia Bartolomeu I wybrac nowego prezesa. Ten cham zniszczy barce. A jak wyleci to wtedy nowi dyrektorzy z glowa na karku zrobia z klubu protégé jaka zawsze byla. Xavi powiedzial ze trzeba zaczac zmiany od samej gory, wtedy przyjal by propozycje trenera. A teraz az 6 odmowilo. Nie do uwierzenia. Precz z Bartomeu I jego podobnym frajerom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX