Kolega Cristiano Ronaldo: Transfer by mnie nie zdziwił. To jeden z najlepszych klubów

Cristiano Ronaldo wróci do Realu Madryt? W ostatnim czasie o ewentualnym transferze Portugalczyka mówi się stosunkowo często. Do tego scenariusza odniósł się jego kolega z reprezentacji - Jose Fonte. Obrońca LOSC Lille powiedział, że nie zdziwiłby go powrót Ronaldo do Madrytu.

Włoskie i niemieckie media spekulowały już o sensacyjnym powrocie Cristiano Ronaldo na Santiago Bernabeu. Podana została także kwota 55 mln euro, za którą Juventus byłby w stanie sprzedać Portugalczyka. Do transferowych plotek w rozmowie z "talkSPORT" odniósł się reprezentant Portugalii, Jose Fonte, który wie jakie ile łączy Cristiano Ronaldo z Realem Madyt.

- Wiem, że kocha Madryt, to na pewno. Wiadomym też jest, że kocha klub sam w sobie, to jeden z najlepszych klubów na świecie, jeśli nie najlepszy. W Madrycie zostawił wielu znajomych i nigdy nie zamknął za sobą drzwi, wiec nie byłbym zdziwiony, gdyby wrócił do Realu Madryt - zdradził w rozmowie z "talkSPORT" 36-letni obrońca. 

Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo i możliwy powrót do Realu Madryt

Ani Cristiano Ronaldo ani Jorge Mendes nie zabrali głosu w sprawie możliwego powrotu do Madrytu. Zainteresowania zawodnikiem nie zdradzał także Real Madryt, choć wszyscy pamiętają rekordy jakie pobijał Portugalczyk grając w barwach Królewskich. Dodatkowo transfer Portugalczyka zmniejszyłby wydatki finansowe Juventusu. Włoski klub wypłaca 35-latkowi 31 mln euro rocznie. 

Obecnie CR7 znajduje się na Maderze, gdzie wyjechał ze względu na stan zdrowia swojej mamy. Zrobił to jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa we Włoszech. Obecnie na kontach społecznościowych Portugalczyka można zobaczyć, że czas głównie spędza na treningach oraz z rodziną. Zorganizował także specjalny challenge, który ma utrzymać fanów w aktywności fizycznej.

 

W obecnym sezonie pięciokrotny zdobywca Ligi Mistrzów i Złotej Piłki rozegrał 32 mecze, w których zdobył 25 bramek i cztery asysty. Aktualny kontrakt z Juventusem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. 

Więcej o: