Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lionel Messi odniósł się do plotek o transferze. Krótko i wymownie

Leo Messi zdementował trzy plotki, które ostatnio przewijały się o Argentyńczyku w internecie. Gwiazdor Barcelony zaprzeczył doniesieniom, że przejdzie do Interu, że zdecydował się wpłacić kaucję, aby Ronaldinho mógł wyjść z więzienia oraz, że zamierza grać w Newell's Old Boys, klubie z jego rodzinnego Rosario. - To fałszywe wiadomości. Na szczęście nikt im nie wierzy - napisał Messi na Instagramie.

Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa sprawia, że coraz częściej można przeczytać w prasie sportowej wiele informacji nie mających pokrycia z rzeczywistością. Nie inaczej było w przypadku Leo Messiego. Argentyński kanał telewizyjny TNT Sports kilka dni temu podał trzy informacje, które mogły zaniepokoić jego fanów.

Zobacz wideo

Argentyńska telewizja rozsiewa plotki o Messim

Pierwsza z nich mówiła o tym, że gwiazda FC Barcelony może przejść do Interu Mediolan, o czym mówił sam prezes włoskiego klubu, Massimo Moratti, cytowany przez "Markę". Według drugiej to właśnie Messi miał wpłacić kaucję, dzięki której wyszedł z paragwajskiego więzienia Ronaldinho. Natomiast trzecia była związana z planami "Atomowej Pchły" na przyszłość. TNT Sports twierdził, że kolejnym klubem 6-krotnego zdobywcy Złotej Piłki będzie Newell's Old Boys, gdzie stawiał pierwsze kroki w swojej karierze, będąc dzieckiem.

Stanowczy komentarz Messiego

Leo Messi zabrał głos na temat tych trzech plotek. Argentyńczyk na swoim Instagramie opublikował trzy zrzuty ekranu z rewelacjami TNT Sports i oznaczył je jako "fake newsy". Dodał również wymowny komentarz: - To fałszywe wiadomości i to samo dotyczy doniesień medialnych o Newellu. Obie są fałszywe. Na szczęście nikt im nie wierzy - napisał gwiazdor Barcelony.

Leo Messi zdementował plotkiLeo Messi zdementował plotki Leo Messi - Instagram

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: