Media: Wielki powrót do Realu Madryt potwierdzony! Zidane dopiął swego

Achraf Hakimi, który był łączony z transferem do innych czołowych klubów, miał podpisać nowy kontrakt z Realem Madryt. Zdaniem "Marki", umowa ma obowiązywać do końca czerca 2023 roku. Wiele wskazuje na to, że powróci on do gry w barwach "Królewskich".

Achraf Hakimi w Realu Madryt zaczynał od drużyn młodzieżowych, przeszedł wszystkie szczeble i trafił do pierwszej drużyny. W lipcu 2018 roku wypożyczono go jednak do Borussii Dortmund. Po zakończeniu obecnego sezonu niemiecka drużyna miała go wykupić.

Zobacz wideo Najlepsze rzuty karne z sezonu 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Jak informuje "Marca", Hakimi miał podpisać nowy kontrakt z Realem Madryt. Zdaniem hiszpańskiego dziennika,umowa ma obowiązywać na końca czerwca 2023 roku. To mogłoby potwierdzać słowa Fabrizio Romano, włoskiego dziennikarza, który informował, że Marokańczyk wróci do "Królewskich".

Hakimi: Jeśli Real Madryt chce, żebym wrócił, to właśnie to zrobię

Zdaniem Romano, Zidane przekonywał Hakimiego do powrotu na Santiago Bernabeu. Marokańczyk podkreślił w rozmowie z francuską telewizją TF1, że jest chętny na taki ruch. - Jeśli Real Madryt chce, żebym wrócił, to właśnie to zrobię. Jeśli nie, postawię następny krok w karierze, w innym wielkim klubie - podkreślił wówczas Hakimi.

Przeczytaj także:

Więcej o: