Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Prywatny samolot Leo Messiego zaliczył awaryjne lądowanie. Piłkarza nie było na pokładzie

Belgijskie media informują, że na lotnisku w Brukseli doszło do awaryjnego lądowania prywatnego samolotu Leo Messiego. Według pierwszych doniesień, piłkarza nie było na pokładzie.

Jak donosi "Het Laatste Nieuws", prywatny samolot, z którego często korzysta Leo Messi, musiał w piątek rano awaryjnie wylądować na lotnisku Zavantem w Brukseli. Powodem były problemy z podwoziem. Do zdarzenia doszło w piątek o godzinie 9.10.

Zobacz wideo Top 5 goli Roberta Lewandowskiego w sezonie 19/20

Belgijskie media donoszą, że na pokładzie nie było piłkarza FC Barcelony. Port lotniczy w Brukseli odmówił zaś skomentowania incydentu, zasłaniając się przepisami o RODO

Media donoszą, że prywatny samolot Messiego dysponuje kuchnią, dwoma łazienkami, a także szesnastoma miejscami siedzącymi, które można na przykład przekształcić w łóżka. Schody sygnowane są zaś imionami całej rodziny piłkarza.

W 2018 roku Messi kupił samolot Gulfstream V, który jest uznawany za maszynę klasy VIP. Z takich samolotów korzystają m.in US Army czy US Navy. Koszt maszyny to około 15 milionów dolarów, choć Messi dopłacał także za personalizację statku powietrznego. 

Więcej o:
Komentarze (1)
Prywatny samolot Leo Messiego zaliczył awaryjne lądowanie. Piłkarza nie było na pokładzie
Zaloguj się
  • bigosmiszcz

    Oceniono 2 razy 0

    Świetna decyzja !!!
    Brawo !!!

    Nie oglądam remisowych meczów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX