Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Marcelo podjął decyzję ws. dalszej gry w Realu Madryt

Brazylijczyk Marcelo, który od dłuższego czasu łączony jest z Juventusem Turyn zdecydował, że chce wypełnić kontrakt z Realem Madryt - informuje hiszpański "AS"

Juventus interesuje się Brazylijczykiem Marcelo już od ubiegłego lata. Wielkim zwolennikiem Brazylijczyka jest też Cristiano Ronaldo, który trzymał się z nim blisko w szatni Realu Madryt. W ostatnim czasie pozycja 31-latka stała się dużo słabsza, bo piłkarz coraz częściej był kontuzjowany, a w jego miejsce sprowadzono dużo młodszego Ferlanda Mendy'ego.

Marcelo chce zostać w Juventusie

Marcelo długo zastanawiał się nad swoją przyszłością, ale według dziennikarzy hiszpańskiego "AS-a" zdecydował, że pozostanie w Realu Madryt do końca swojego kontraktu. 

Zobacz wideo Najlepsze gole Cristiano Ronaldo w Serie A w sezonie 2019/20

Umowa Marcelo z Realem Madryt wygasa dopiero w 2022 roku, ale można odnieść wrażenie, że klub chętnie sprzedałby go za kilkanaście milionów euro, by zawodnik zszedł z listy płac. "La Stampa" pisała ostatnio o tym, że władze Juventusu chciały już wcześniej spotkać się z Brazylijczykiem Marcelo, ale na drodze stanęła pandemia koronawirusa. 

W tym sezonie Marcelo rozegrał 19 meczów dla Realu. Strzelił w nich jedną bramkę i zaliczył sześć asyst. W Realu Madryt obrońca gra od 2007 roku.