Everton chce ściągnąć piłkarza Realu Madryt! Brakujące ogniwo Ancelottiego?

Wszystko wskazuje na to, że piłkarz Realu Madryt James Rodriguez w letnim oknie transferowym trafi do Premier League - informuje dziennik "Marca".

James Rodriguez nie może zaliczyć do udanych sezonu 2019/2020. W bieżących rozgrywkach Kolumbijczyk wystąpił w zaledwie 13 meczach Realu Madryt, w których strzelił jedną z bramkę i zanotował dwie asysty.

Kolejna saga transferowa z Rodriguezem

Kolejny raz wracają więc informacje na temat przyszłości tego zawodnika. Gwiazda mistrzostw świata z 2014 roku prawdopodobnie zmieni klub i wiele wskazuje na to, że pomocnik trafi do ligi angielskiej. Najbardziej zainteresowani transferem są ponoć w Arsenalu, Wolverhampton i w Evertonie.

Zobacz wideo

I to właśnie ten ostatni klub ma być najbardziej zdeterminowany, by ściągnąć zawodnika z Realu Madryt. Carlo Ancelotti doskonale zna Rodrigueza ze wspólnej pracy w drużynie Królewskich i w Bayernie Monachium, a w letnim oknie transferowym chciał go także ściągnąć do włoskiego Napoli. Umowa piłkarza z Realem wygada w czerwcu 2021 roku, dlatego jest to właściwie ostatnia okazja, by dobrze zarobić na piłkarzu. 

Więcej o: