Andrea Pirlo nie będzie trenerem juniorów Juventusu. "Przecież czeka na mnie Barcelona!"

Legenda włoskiej piłki, Andrea Pirlo odniósł się do plotek dotyczących jego możliwej pracy w młodzieżowej drużynie Juventusu. Zdementował te informacje żartem. "Przecież czeka na mnie Barcelona!" - stwierdził na instagramowej relacji na żywo Fabio Cannavaro.

Pirlo zapytany przez Cannavaro o plotki, że mógłbym zostać trenerem młodzieżowej drużyny Juventusu zaczął żartować. "Wiesz, mam wiele ofert, żeby wrócić do piłki" - mówił Włoch na livie Fabio Cannavaro na Instagramie, którego cytował portal "goal.com".

Zobacz wideo Kilka klubów ekstraklasy nie będzie chciało grać? Prezes Lecha: Nie wyobrażam sobie tego

Andrea Pirlo trenerem juniorów Juventusu? "Przecież czeka na mnie Barcelona!"

"Czeka na mnie przecież Barcelona! Nigdy nie chcesz popełnić błędu przy swoim pierwszym wyborze. Mam wszystko gotowe, może ktoś mnie naprawdę przekona" - śmiał się Pirlo, który nie wydaje się być chętny do objęcia tego typu roli w najbliższej przyszłości. Tym bardziej w obliczu sytuacji epidemii koronawirusa. Inna sprawa, że Włoch latem zaznaczył, że chciałby dalej przekazywać swój pomysł i filozofię gry. 

Andrea Pirlo pozostaje legendą Juventusu, w barwach którego rozegrał 119 meczów i zdobył 16 goli, a także cztery tytuły mistrza Włoch. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA