Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Marcelo może zmienić klub! Jest już gotowa oferta dla niego

Jak donosi włoska "La Stampa" Juventus Turyn dalej mocno interesuje się Marcelo z Realu Madryt. Władze klubu mogą zaoferować obrońcy nawet czteroletni kontrakt. Do negocjacji miało dojść już kilka tygodni temu, ale na przeszkodzie stanęła pandemia koronawirusa.

Juventus interesuje się Brazylijczykiem Marcelo już od ubiegłego lata. Wielkim zwolennikiem Brazylijczyka jest też Cristiano Ronaldo, który trzymał się z nim blisko w szatni Realu Madryt. W ostatnim czasie pozycja 31-latka stała się dużo słabsza, bo piłkarz coraz częściej był kontuzjowany, a w jego miejsce sprowadzono dużo młodszego Ferlanda Mendy'ego. 

Zobacz wideo Najlepsze gole Cristiano Ronaldo w Serie A w sezonie 2019/20

Marcelo odejdzie z Realu Madryt?

Umowa Marcelo z Realem Madryt wygasa dopiero w 2022 roku, ale można odnieść wrażenie, że klub chętnie sprzedałby go za kilkanaście milionów euro, by zawodnik zszedł z listy płac. "La Stampa" dodaje, że władze Juventusu chciały już wcześniej spotkać się z Brazylijczykiem Marcelo, ale na drodze stanęła pandemia koronawirusa. Dziennik twierdzi, że włoski klub jest w stanie zaproponować Brazylijczykowi nawet w czteroletni kontrakt.

W tym sezonie Marcelo rozegrał 19 meczów dla Realu. Strzelił w nich jedną bramkę i zaliczył sześć asyst.