Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarze Dinama Zagrzeb nie zgodzili się na obniżkę pensji. Mamić się zemścił

Gracze i sztab szkoleniowy Dinamo Zagrzeb nie zgodzili się na obniżkę pensji. Władze klubu zdecydowały się na zwolnienie sześciu członków sztabu trenerskiego! Swoją pozycję utrzymał jednak Nenad Bjelica.

Pandemia koronawirusa spowodowała wielkie straty dla klubów piłkarskich, które nie mogą teraz rozgrywać swoich meczów. Kolejne kluby decydują się na obniżenie pensji swoim zawodnikom. O ile np. w Wiśle Kraków to sami piłkarze zaproponowali czasowe obniżenie kontraktów, a umowy obniżono też np. w Śląsku Wrocław, to sytuacja w Dinamie Zagrzeb była zupełnie inna. 

Właściciel Dinama Zagrzeb postawił na swoim

Piłkarze i sztab szkoleniowy nie przystali na propozycję obniżki wynagrodzenia. Władze klubu postanowiły zareagować od razu i zdecydowano się na zwolnienie sześć członków pierwszej drużyny. Są to: Rene Poms, Nino Boule, Sylvia Cavlin, Martin Mayer, Karlo Reinholz i Jasmin Osmanovic.

Chorwackie media nie podają wszystkich szczegółów tej historii, bo te nie są jeszcze znane, ale wiadomo, że ma to związek z odmową obniżenia pensji. Media zauważają, że swoje stanowisko utrzymał jeszcze Nenad Bjelica, ale były trener Lecha Poznań został postawiony pod ścianą, bo zwolniono osoby z jego sztabu. Do tego, po takiej decyzji napięcie między władzami klubu a pierwszą drużyną może być coraz większe. 

Piłkarzem Dinama Zagrzeb jest Damian Kądzior, który kilka dni temu opowiedział w rozmowie ze Sport.pl o wstrząsającym trzęsieniu ziemi, które w weekend nawiedziło Chorwację

Zobacz wideo Damian Kądzior o trzęsieniu ziemi w Zagrzebiu: To wyglądało jak koniec świata
Więcej o:
Komentarze (10)
Piłkarze Dinama Zagrzeb nie zgodzili się na obniżkę pensji. Mamić się zemścił
Zaloguj się
 • m.godwin

  Oceniono 11 razy 11

  Nieśmiało zauważę, że trzęsienia ziemi zawsze są wstrząsające.

 • solo108

  Oceniono 4 razy 4

  wstrząsającym trzęsieniu ziemi,

  Naprawdę?

 • kalafiorowydzem

  Oceniono 3 razy 3

  Zawodowa pilka nożna jest jedną z najmniej potrzebnych rzeczy na świecie. Jak przyjdzie kryzys i redukcja wydatków na marketing w światowym biznesie to może nastąpi korekta w tym chorym bizancjum.

 • donarturos1

  Oceniono 3 razy 3

  Chcą czy nie chcą i tak muszą się zgodzić na obniżkę lub stratę pensji. Kryzys dotknie wszystkich, a piłkarzy przede wszystkim, bo nie są niezbędni dla społeczeństwa.

 • mrgarrison

  Oceniono 5 razy 1

  "Piłkarze i sztab szkoleniowy nie przystali na propozycję obniżki wynagrodzenia. Władze klubu postanowiły zareagować od razu i zdecydowano się na zwolnienie sześć członków pierwszej drużyny."

  Znaczy sie ,co?

  Obcieli im penisy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX