"Sport": Barcelona ustaliła cenę za Griezmanna. Transfer możliwy już latem

Hiszpański "Sport" informuje, że FC Barcelona jest gotowa sprzedać Antoine'a Griezmanna w letnim okienku transferowym. Działacze klubu ustalili także kwotę, którą uznają za wystarczającą, aby Francuz opuścił Camp Nou.

Antoine Griezmann trafił do FC Barcelony latem ubiegłego roku, gdy władze "Dumy Katalonii" postanowiły wykupić go z Atletico Madryt za 120 mln euro. Gra Francuza pozostawia nadal jednak wiele do życzenia i działacze Barcelony są gotowi do sprzedania go w najbliższym okienku transferowym.

Zobacz wideo

Barcelona ustaliła kwotę za Griezmanna

Hiszpański "Sport" informuje, że władze "Dumy Katalonii" zastanawiają się mocno nad kwotą, za którą byliby gotowi sprzedać Griezmanna. Według najnowszych doniesień, byłoby to 100 milionów euro, co w większości pokryłaby koszty pozyskania Francuza. Drugą możliwością byłoby włączenie go do transakcji związanej z powrotem Neymara na Camp Nou.

Antoine Griezmann wystąpił w tym sezonie w 37 meczach FC Barcelony. Zdobył w nich 14 bramek, co nie zadowala działaczy "Dumy Katalonii". Zanotował także cztery asysty.

Więcej o: