Media: Barcelona daje 70 milionów i dwóch piłkarzy za napastnika! Klub stawia warunki

Barcelona chciałaby sprowadzić latem Lautaro Martineza z Interu Mediolan. Zaproponowała za niego 70 mln euro i dwóch piłkarzy, ale Włosi przedstawili swoje warunki.

Barcelona ma problemy w ataku. Z powodu kontuzji wykluczeni z gry są Ousmane Dembele i Luis Suarez. Nawet jak wyzdrowieją, to pierwszy nie sprawdza się na Camp Nou, a drugi ma już 33 lata. Z tego powodu działacze wicelidera ligi hiszpańskiej szukają nowego zawodnika do pierwszej linii. Najbardziej chcieliby pozyskać Lautaro Martineza z Interu Mediolan.

Zobacz wideo Barcelona żałuje zatrudnienia trenera?

Inter stawia warunki Barcelonie

Włoski klub stawia warunki - prócz pieniędzy chce także trzech piłkarzy Barcelony: Arthura Melo, Carlesa Alenę i Jean Claira Todibo. Ten drugi gra obecnie na wypożyczeniu w Realu Betis, a trzeci w Schalke. 

Wcześniej Diario Sport podawał, że Barcelona za Martineza zaproponuje Interowi 70 mln euro oraz dwóch zawodników: Arturo Vidala i Nelsona Semedo. Obaj byli już w kręgu zainteresowań Interu w poprzednich latach. 

Martinez w tym sezonie w 30 meczach we wszystkich rozgrywkach zdobył 16 bramek. Jego kontrakt w Mediolanie obowiązuje do czerwca 2023 roku. Gdyby przeszedł do Barcelony, zarobiłby około 7 mln euro rocznie - trzy razy więcej niż obecnie we Włoszech.

Więcej o: