Przyjaciel Cristiano Ronaldo zdradza: On chce zmienić klub

- Cristiano Ronaldo chce wrócić do Realu Madryt - przekonuje przyjaciel Portugalczyka, Edu Aguirre. Ronaldo był w niedzielę na meczu Realu z Barceloną (2:0).

Na oczach Cristiano Ronaldo Real Madryt pokonał w niedzielę Barcelonę 2:0 w ligowym El Clasico. Portugalczyk pierwszy raz od transferu do Juventusu odwiedził Santiago Bernabeu. Po meczu kibice skandowali jego imię i nagrodzili brawami. Jego przyjaciel przyznał, że Ronaldo chce wrócić do Realu

Zobacz wideo Zobacz bramkę Ronaldo dla Juventusu w meczu z Hellas:

Cristiano Ronaldo chciałby wrócić do Realu Madryt?

- Wiem na pewno, że Cristiano chce wrócić do Realu Madryt - przyznał Edu Aguirre w rozmowie z El Chiringuito TV. - Poczuł uwielbienie kibiców, gdy wrócił na Bernabeu, był podekscytowany. W tej chwili jest w pełni skupiony na Juventusie, ale nigdy nie mów nigdy. Nie wiem, co się wydarzy w przyszłości, nikt tego nie wie.

Ronaldo opuścił stolicę Hiszpanii w lipcu 2018 roku. Za 100 mln euro przeniósł się do Juventusu, w barwach którego w 74 spotkaniach zdobył 53 bramki. W tym sezonie w 31 meczach trafił 25 razy. 

Portugalczyk był piłkarzem Realu przez 9 lat. W tym czasie m.in. cztery razy wygrał Ligę Mistrzów i dwa razy zdobył mistrzostwo Hiszpanii. 5 lutego Ronaldo skończył 35 lat. 

Więcej o: