Tak Cristiano Ronaldo zareagował na gola Realu w meczu z Barceloną! [WIDEO]

Real Madryt pokonał Barcelonę 2:0 w niedzielnym El Clasico. Z trybun Santiago Bernabeu były zespół wspierał Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo przyleciał na mecz Realu Madryt z Barceloną i zasiadł w loży VIP. 35-letni piłkarz wykorzystał chwilę wolnego, ponieważ mecz jego Juventusu z Interem w lidze włoskiej (był zaplanowany na niedzielę) został przełożony z powodu koronawirusa.

Po golu Viniciusa Juniora z 71. minuty, który dał Realowi prowadzenie w meczu z Barceloną, Cristiano Ronaldo zaczął bić brawa.

Tak zareagował CR7 na bramkę Realu z Barceloną:

Cristiano Ronaldo grał w Realu w latach 2009-2018. Strzelił aż 311 goli w 292 meczach, a w samym El Clasico zapisał na swoje konto 18 trafień w 30 spotkaniach. W lipcu 2018 roku postanowił przejść do Juventusu.

Ostatecznie zespół Zinedine'a Zidane'a wygrał z Barceloną 2:0, a drugą bramkę zdobył Mariano, chwilę po wejściu na murawę w 92. minucie.