Gwiazda Barcelony: Chciałbym zagrać z Cristiano Ronaldo. Uwielbiam oglądać go w akcji

- Chciałbym kiedyś zagrać z Cristiano Ronaldo. Uwielbiam oglądać go w akcji. Każdy może zobaczyć, czego dokonuje w Juventusie - stwierdził Ivan Rakitić, cytowany przez portal Football-italia.net.

Latem 2014 roku Ivan Rakitić opuścił Sevillę i trafił do Barcelony. W tym czasie zdobył cztery mistrzostwa kraju, tyle samo Pucharów Hiszpanii i zwyciężył w Lidze Mistrzów w 2015 roku. Obecnego sezonu Chorwat nie może jednak zaliczyć do zbyt udanych. Łącznie rozegrał 17 meczów w lidze, ale na murawie przebywał ogółem przez 773 minuty. Rozegrał tylko trzy pełne spotkania.

"Czas Setiena w Barcelonie jest ograniczony. To trener bez planu B" [WIDEO]

Zobacz wideo

Coraz częściej pisze się o jego potencjalnym odejściu. Wśród klubów, które go chcą wymieniało się: Atletico Madryt, Manchester United oraz Inter Mediolan i Juventus. Chorwat właśnie podgrzał spekulację chwaląc piłkarzy Starej Damy.

- Leo Messi jest najlepszym zawodnikiem w historii, ale oczywiście chciałbym zagrać też z Cristiano Ronaldo. Uwielbiam oglądać go w akcji. Każdy może zobaczyć, czego dokonuje w Juventusie. Uważam też, że Miralem Pjanić jest najbardziej niedocenianym piłkarzem na świecie - stwierdził Rakitić cytowany przez portal Football-italia.net.

Kontrakt Rakiticia z Barceloną wygasa w czerwcu 2021 roku, portal Transfermarkt.de wycenia go na 25 milionów euro.

Więcej o: