Starcie na treningu Barcelony. Leo Messi nie wytrzymał ciśnienia

Hiszpański dziennik "El Pais" informuje, że na jednym z treningów FC Barcelony doszło do sprzeczki między Leo Messim a Markiem-Andre ter Stegenem. Obydwu zawodników "Dumy Katalonii" musi rozdzielać koledzy.

Leo Messi rozpoczął wojnę z działaczami FC Barcelony po słowach Erica Abidala, dyrektora sportowego klubu. Jakby problemów wewnątrz zespołu było mało, w ostatnich tygodniach piłkarzy "Dumy Katalonii" prezentują się zdecydowanie poniżej optymalnej dyspozycji. To sprawiło, że Argentyńczyk przestał trzymać nerwy na wodzy.

Zobacz wideo

Messi starł się z ter Stegenem na treningu Barcelony

Hiszpański dziennikarz "El Pais" poinformował o starciu Leo Messiego i Marc-Andre ter Stegena, do którego doszło na jednym z treningów. Powodem nerwów Argentyńczyka miała być porażka Barcelony z Valencią, a obydwu piłkarzy musieli rozdzielać koledzy z drużyny. Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy, konflikt sięga czasów Ernesto Valverde, który zwolnił Messiego i Luisa Suareza od obowiązków w obronie, co nie podobało się reszcie piłkarzy.

Messi i ter Stegen to bez wątpienia jedni z najważniejszych piłkarzy FC Barcelony w obecnym sezonie. Niemiecki bramkarz wielokrotnie ratował swoją drużynę przed stratą punktów, a Argentyńczyk w swoim stylu zapewniał kolejne zwycięstwa, zdobywając aż 19 bramek w 24 spotkaniach La Liga.

Więcej o: