Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

FC Barcelona blisko dużego wzmocnienia. Oferta na 24 miliony euro

FC Barcelona chce wzmocnić się przed końcem zimowego okna transferowego. Włoski dziennikarz Nicolo Schira twierdzi, że Blaugrana złożyła ofertę na 24 miliony euro za Williana z Chelsea. Brazylijczykowi już w czerwcu wygasa kontrakt z londyńskim klubem.
Zobacz wideo

FC Barcelona planuje wzmocnić się w ostatnich godzinach okna transferowego. Blaugrana jest bliska sprowadzenia Williana z Chelsea. Kataloński klub interesuje się 31-latkiem od lipca 2018 roku, gdy piłkarz znakomicie wypadł na mistrzostwach świata w Rosji. 

Teraz o transfer może być dużo łatwiej, bo Willian ma umowę z Chelsea, która obowiązuje tylko do końca czerwca i właściwie już teraz zawodnik może podpisać kontrakt z nowym klubem. Dodatkowo to ostatni moment dla Chelsea, żeby zarobić na piłkarzu. 

Włoski dziennikarz Nicolo Schira twierdzi, że Hiszpanie już złożyli ofertę wynoszącą 24 miliony euro. Brazylijczyk dostał też propozycję kontraktu do 2023 roku, a jego pensja wynosiłaby 8 milionów euro rocznie. 

Willian jest piłkarzem Chelsea od 2013 roku. Do tej pory w barwach Londyńczyków rozegrał 322 spotkań, w których zdobył 57 bramki i zaliczył 58 asyst. Brazylijczyk może grać na obu skrzydłach, choć prawej preferuje prawą stronę boiska. 

Więcej o: