Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Barcelona pilnie szuka zastępstwa Suareza. Ma dwóch mocnych kandydatów

Kontuzja Luisa Suareza pokrzyżowała plany działaczom FC Barcelony, którzy pilnie poszukują zastępstwa dla Urugwajczyka. Wśród potencjalnych piłkarzy, którzy mieliby trafić na Camp Nou wymienia się m.in. Carlosa Velę i Donyella Malena.

W niedzielę po południu FC Barcelona poinformowała, że Suarez jest już po operacji. Jednocześnie Katalończycy dodali, że przerwa w treningach Urugwajczyka potrwa maksymalnie cztery miesiące. Z tego powodu pod znakiem zapytania stanęła gra napastnika w obecnym sezonie. Z tego względu działacze "Dumy Katalonii" pilnie poszukują zastępcy Suareza.

Zobacz wideo

Wśród potencjalnych piłkarzy, który mieliby trafić na Camp Nou wymienia się m.in. Carlosa Velę. Były piłkarz Realu Sociedad gra obecnie w MLS, gdzie zbiera bardzo wysokie oceny za swoje występy. W zakończonym niedawno sezonie, strzelił aż 34 bramek dla Los Angeles FC, w 31 meczach, w których wystąpił, będąc najlepszym strzelcem ligi.

Jednym z jego konkurentów w walce o miejsce w składzie Barcelony może być Lautaro Martinez. Argentyńczyk, grający obecnie w Interze Mediolan, od dłuższego czasu jest w kręgu zainteresować "Dumy Katalonii". Wydawało się, że do transferu może dojść po zakończeniu obecnego sezonu, jednak kontuzja Suareza może przyspieszyć rozmowy.