Trener Malagi zawieszony. Wyciekło jego intymne nagranie w... koszulce klubu

Victora Sancheza del Amo został zawieszony przez władze Malagi. Hiszpański klub zareagował w ten sposób na kontrowersyjne, intymne nagranie z udziałem 43-latka, które pojawiło się w mediach społecznościowych.

- W odniesieniu do wydarzeń, które zostały niedawno ujawnione, a które nie zostały jeszcze zweryfikowane, Malaga ze skutkiem natychmiastowym zawiesza Victora Sancheza del Amo w pełnieniu obowiązków trenera do czasu przeprowadzenia całego dochodzenia - poinformowała Malaga za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Dlaczego w Polsce tak trudno zbudować mocny klub [SEKCJA PIŁKARSKA]

Zobacz wideo

Klub zareagował w ten sposób na nagranie z udziałem 43-letniego szkoleniowca, które pojawiło się w mediach społecznościowych. Hiszpan eksponował na nim intymne części ciała, mając na sobie koszulkę klubu, w którym pracuje.

Trener Malagi: Stałem się ofiarą przestępstwa

Po tym, jak wideo trafiło do mediów społecznościowych, oświadczenie wydał też sam Sanchez. Hiszpan opublikował je na Twitterze. - Stałem się ofiarą przestępstwa przeciwko mojej prywatności, poprzez nękanie i wymuszenie - napisał trener. - Sprawa trafiła w ręce policji, której instrukcji obecnie przestrzegam. Udostępnianie lub rozpowszechnianie intymnych treści jakiejkolwiek osoby bez zgody jest przestępstwem. Dziękuję wszystkim za zrozumienie i wsparcie - dodał.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Więcej o: