FC Barcelona straciła zwycięstwo w derbach w 90. minucie! Ma tyle punktów, co Real Madryt

W teorii, Espanyol nie miał prawa zagrozić Barcelonie, ale w praktyce: mistrzowie Hiszpanii tylko zremisowali derby Katalonii. Ostatni zespół La Liga strzelił wyrównującego gola (na 2:2) w 90. minucie meczu.
Komentarze (4)
  • eurotram

0

"W teorii, Espanyol nie miał prawa zagrozić Barcelonie, ale w praktyce: mistrzowie Hiszpanii tylko zremisowali derby Katalonii. "

Primo: Derby mają to do siebie,że rządzą się swoimi prawami; także w tych derbach Espanyol nieraz urywał punkty Barcy i to nawet znacznie mocniejszej niż dziś.
    Secundo: nawiążę złośliwie do ostatniego tekstu o decyzjach transferowych Realu; ktoś starał się zauważyć,że Real ma tylko dwa punkty straty do lidera (teraz już zero pkt. straty). No to teraz o tym liderze: Barca w 19 meczach zdobyła zaledwie 40 punktów na 57 możliwych; wciąż jest liderem,ale tak słaba nie była dawno i to jest fakt. Dlatego Real (będący też daleko od optymalnej formy) trzyma się blisko,ale w LM z tej mąki może chleba nie być (zarówno dla Kastylii jak i dla Katalonii).