Zaskakujący transferowy ruch Zinedine'a Zidane'a. Wszystko z powodu Kyliana Mbappe

Hiszpański "AS" w piątek przekazuje zaskakującą decyzję - Real Madryt nie przeprowadzi w zimowym okienku żadnych transferów. Tak miał postanowić Zinedine Zidane, który uważa, że "Królewscy" mają aktualnie kadrę, pozwalającą na sukcesy.

Wysokie kursy. Jak typują bukmacherzy?

Po letnim okienku transferowym, w którym Real Madryt wydał na zakupy ponad 300 milionów euro wydawało się, że "Królewscy" zdominują rywalizację w lidze hiszpańskiej. Realia okazały się zupełne inne, zespół prowadzony przez Zinedine'a Zidane'a nie utrzymuje równej i stabilnej formy. Z tego względu spodziewano się, że zimą poczynione zostaną kolejne transfery.

Zobacz wideo

W ostatnich dniach w Hiszpanii pojawiały się doniesienia, że "Królewscy" chcą sprowadzić do swojego klubu m.in. Rubena Nevesa. W piątek "AS" poinformował jednak, że działacze Realu Madryt nie zamierzają przeprowadzić zimą żadnych transferów. - Zinedine Zidane sądzi, że ma wystarczającą kadrę, by walczyć o wszystkie tytuły bez zimowych transferów - napisano na okładce gazety.

Jak wcześniej informowały hiszpańskie media, Real Madryt planuje bardzo mocno zainwestować podczas letniego okienka transferowego. Jednym z priorytetów Florentino Pereza ma być pozyskanie Kyliana Mbappe. Zdaniem "AS-a", "Królewscy" są gotowi zapłacić za Francuza ponad 300 milionów euro, aby odkupić go z PSG.

Więcej o: