Varane pokazał, jak wygląda jego noga po meczu z Barceloną. Jak z tego nie było karnego?!

Iturralde Gonzalez, były hiszpański sędzia, nie ma żadnych wątpliwości: Realowi Madryt należały się dwa rzuty karne. Jeden po ataku Clementa Lengleta na Raphaela Varane'a. Tak wygląda noga Francuza po meczu z FC Barceloną.

Real Madryt w ostatnim meczu roku gra z Athletic Bilbao. Jak sobie poradzi?

FC Barcelona zremisowała z Realem Madryt 0:0. Mecz rozczarował, ale nie brakowało w nim emocji i kontrowersji. - Real Madryt powinien mieć dwa karne w ciągu dwóch minut - przyznał Iturralde Gonzalez, były hiszpański sędzia. W 18. minucie Raphael Varane był w polu karnym, próbował minąć Clementa Lengleta, ale obrońca Barcelony chciał go zatrzymać i trafił korkiem wprost w udo zawodnika Realu Madryt. Sędzia Alejandro Hernandez Hernandez faulu nie zauważył, jego asystenci i sędziowie VAR również. - Karny był ewidentny. Lenglet zagrał niebezpiecznie - przyznał Iturralde Gonzalez.

Po meczu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie nogi francuskiego obrońcy Realu Madryt. Możecie zobaczyć je tutaj:

FC Barcelona zremisowała z Realem Madryt 0:0. Oba zespoły mają 36 punktów po 17 meczach La Liga.