Wyciekły wyniki Złotej Piłki! Hiszpański dziennikarz podał zwycięzcę

Jak podaje Francesc Aguilar, dziennikarz "Mundo Deportivo", Leo Messi po raz szósty w karierze odbierze "Złotą Piłkę". Jego zdaniem organizatorzy plebiscytu przekazali już tę informację Argentyńczykowi.

Choć oficjalne wyniki plebiscytu "Złotej Piłki" poznamy dopiero w poniedziałek 2 grudnia, Francesc Aguilar, dziennikarz "Mundo Deportivo" zdradził, że Leo Messi po raz szósty w swojej karierze odbierze nagrodę magazynu "France Football". - Lionel Messi w poniedziałek odbierze swoją szóstą "Złotą Piłkę" w karierze - napisał na Twitterze.

Zobacz wideo

Wysłannicy "France Football", Pascal Ferre i Thierry Marchand, mieli przekazać Messiemu w Barcelonie informację o wygranej i przeprowadzić z nim wywiad oraz sesję zdjęciową z Argentyńczykiem, które zostaną opublikowane w magazynie tuż po wręczeniu nagrody na oficjalnej gali.

Jeśli informacje przekazane przez Aguilara się potwierdzą, będzie to już szósta "Złota Piłka", którą odbierze Argentyńczyk. Messi wygrywał plebiscyt w latach 2009-2012 oraz w 2015 roku. Kapitan FC Barcelony odebrałby tym samym także drugą nagrodę w tym roku, po tym jak 23 września wygrał plebiscyt "FIFA The Best".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.